Merliniego Trendy Apartment With Desk By Noclegi Renters

  • 60 m²
  • 2 sovrum
  • 1 badrum

Merliniego Trendy Apartment With Desk By Noclegi Renters Warszawa ligger 6 km från tågstationen Warszawa Główna och mindre än 5 minuters promenad från Wodny Park. Gästerna kan koppla av och njuta av utsikten över staden från en terrass i lägenheten.

Boendet med 2 sovrum har uteplats, balkong och vardagsrum, samt utsikt över staden. För extra bekvämlighet finns en separat toalett och en dusch i lägenheten. Torktumlare, badlakan och handdukar finns också tillgängliga.

Om du gillar att hålla dig fysiskt aktiv erbjuds biljard.

Förutom ett komplett kök, erbjuder den här lägenheten matplats.

För sportentusiaster har lägenheten ett utmärkt läge 3 km från Torwarhallen och 2 km från Kungliga Łazienki-parken. Sevärdheterna inkluderar Łazienki-palatset, ungefär 25 minuters promenad från boendet. Merliniego Trendy Apartment With Desk By Noclegi Renters ligger 7 km från Multimedia fontänpark. Tunnelbanestationen Wierzbno är belägen inte långt från den här 60 m² stora lägenheten.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Merliniego Trendy Apartment With Desk By Noclegi Renters Warszawa
Mokotow Skyline Panorama Apartment By Bookinghost
Mobilpris

Mokotow Skyline Panorama Apartment By Bookinghost

9.2
Utmärkt 21 recensioner
177 m från boendet
Apartment With Air Conditioning Next To Arkadia Park, 38 Sq Meters
Mobilpris

Apartment With Air Conditioning Next To Arkadia Park, 38 Sq Meters

9.2
Utmärkt 19 recensioner
270 m från boendet
Comfort Studios Mokotow
Mobilpris

Comfort Studios Mokotow

9.0
Utmärkt 157 recensioner
650 m från boendet
USD 68 USD 61
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Warszawa-Frédéric Chopin-flygplatsen
    7 km

    Tågstationer

    Warsaw Central Railway Station
    4,1 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi i rummet

    Parkering

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Bowling
    • Biljardbord
    • Aerobicslektioner

    Boendetjänster

    • 24-timmars reception
    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Snabbincheckning/-utcheckning
    • Utflykts-/biljettservice

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Torktumlare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    Fritid

    • Live underhållning

    I rummen

    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Uteplats
    • Terrass
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00
    Vanliga frågor
    • Finns det gratis Wi-Fi på Merliniego Trendy Apartment With Desk By Noclegi Renters?
      Internet tillhandahålls gratis på Merliniego Trendy Apartment With Desk By Noclegi Renters.
    • Är det tillåtet att bo med husdjur Merliniego Trendy Apartment With Desk By Noclegi Renters?
      Visst, Merliniego Trendy Apartment With Desk By Noclegi Renters tillåter husdjur.
    • Hur stort är Merliniego Trendy Apartment With Desk By Noclegi Renters?
      Merliniego Trendy Apartment With Desk By Noclegi Renters har en total yta på 60 m².
    • Ligger denna lägenhet nära tågstationen?
      Warszawa Główna tågstation ligger 6 km från denna lägenhet.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Warszawa-Frédéric Chopin-flygplatsen
    7 km

    Tågstationer

    Warsaw Central Railway Station
    4,1 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Merliniego Trendy Apartment With Desk By Noclegi Renters Warszawa

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng